Barometry

Nowoczesne, dokładne i niezawodne! Elektroniczne barometry do zdalnego pomiaru ciśnienia barometrycznego z naszej oferty to sprzęt najwyższej klasy.  Posiadamy w sprzedaży modele renomowanych producentów. W zależności od potrzeb i planowanego zastosowania są to barometry o różnych sposobach montażu, do stosowana na wewnątrz lub na zewnątrz, przenośne lub stacjonarne, a także przetworniki pomiarowe. U nas każdy znajdzie coś dla siebie!

Elektronika = precyzja

W elektronicznych barometrach stosowane są nowoczesne rozwiązania, przede wszystkim precyzyjne czujniki ciśnieni a o wysokiej dokładności, które zapewniają nie tylko niezwykłą precyzję pomiarów, ale też ich powtarzalność i stabilność. Świetnie sprawdzają się do zastosowań meteorologicznych, systemów monitorowania pogody i środowiska, w stacjach kontroli emisji zanieczyszczeń, laboratoriach, a także w lotnictwie czy przemyśle. Wiele barometrów dostępnych w naszym sklepie wyposażonych jest w dodatkowe, zaawansowane funkcje, które przydadzą się wszędzie tam, gdzie potrzebne są najdokładniejsze pomiary.

Niezawodny pomiar ciśnienia i nie tylko!

Polecamy też dostępne w naszym sklepie przetworniki, które poza ciśnieniem monitorują temperaturę i wilgotność. To praktyczne rozwiązanie dla hurtowni, szklarni, muzeów, archiwów i galerii, gdzie warunki panujące w pomieszczeniu muszą być pod stałą kontrolą.

Oferowane przez nas barometry i przetworniki to sprzęt najwyższej jakości. Wybrane modele przechodzą specjalne testy, w których uzyskują indywidualne certyfikaty kalibracji fabrycznej zgodne z ISO9001. Sprawdź i wybierz najlepszy sprzęt dostosowany do potrzeb twoich i twojej firmy!

Wyników 1 - 8 z 8