Sonometry - mierniki poziomu dźwięku

Wszędzie tam, gdzie trzeba wykonać analizę dźwięku, sonometr jest niezbędny! To wyjątkowe narzędzie, które na podstawie pomiaru ciśnienia akustycznego informuje o poziomie głośności dźwięku w danym miejscu i czasie.

Miernik poziomu dźwięku ma niewielkie wymiary i wagę, ale zakres pomiarowy i możliwości – ogormne. W naszej ofercie można znaleźć sonometry najwyższej klasy, zarówno modele proste w obsłudze i w przystępnej cenie, jak i modele zaawansowane z szeregiem dodatkowych funkcji. Nasze produkty mają szeroki zakres pomiarowy i są niezwykle dokładne. Jakiego sonometru szukasz? Z jakich funkcji będziesz korzystać? Potrzebny ci mikrofon do zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz, ochrona przeciwwietrzna, dodatkowe filtry, przedłużki, a może oprogramowanie wspierające? U nas na pewno znajdziesz taki sonometr, jakiego potrzebujesz.

Miernik poziomu dźwięku – zastosowania

Sonometry znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie z różnym powodów hałas może być za wysoki lub gdzie ważna jest kontrola natężenia dźwięków generowanych przez maszyny. To jedno z ważniejszych narzędzi dla inspektorów BHP i budowlanych czy monterów rozmaitych urządzeń, np. wentylacyjnych. Mierniki dźwięku mogą  pomóc w ocenie hałasu środowiskowego, prowadzić monitoring hałasu i analizę wybranych zdarzeń akustycznych. Sprawdzają także przy pomiarach na stanowiskach pracy oraz przy doborze sprzętu do ochrony słuchu. Mogą też określić źródła uszkodzeń instalacji lub stopień zużycia maszyn. Zobacz naszą ofertę i wybierz sonometr dla siebie i swojej firmy!

Wyników 1 - 10 z 10