Uniwersalne z laserem

Seria pirometrów z wyświelaczem, do zastosowań ogólnych, detektor 8...14µm, z wbudowanym podwójnym celownikiem laserowym.

Pirometry z celownikiem laserowym

W tej kategorii zapraszamy do zakupu profesjonalnych pirometrów. Pirometry z celownikiem laserowym to urządzenia, które mierzą temperaturę w sposób bezdotykowy i bardzo dokładny. Badanie odbywa się poprzez analizę promieniowania cieplnego obiektu, na który skierowana jest dysza lasera. Wszystkie przyrządy pomiarowe posiadają niezbędne certyfikaty, a zakres pomiarowy, w zależności od modelu, wynosi nawet do 1600℃ (pirometr Optris CSlaser). Dolna granica temperatur w niektórych modelach to nawet -50℃ - -30℃.

Narzędzia umieszczone w tej kategorii mają różne zakresy temperatur, dzięki czemu można wybrać idealny miernik do danego zastosowania. Niektóre pirometry wyposażone są w pojedynczy celownik laserowy, inne w podwójny. Proces pomiaru odbywa się przy zastosowaniu analizy promieniowania cieplnego emitowanego przez badane ciało.

Profesjonalne pirometry z celownikiem laserowym

Prezentowane mierniki mają bardzo szerokie zastosowanie. W urządzenia te wyposażają się zarówno firmy prywatne, centra badawcze, jak i laboratoria uczelni wyższych oraz wiele innych podmiotów. Proste pirometry z celownikiem laserowym, które natychmiast pokazują wynik, wykorzystywane są m.in. w branży spożywczej i motoryzacyjnej. Z ich pomocą sprawdza się temperaturę obiektów takich jak lady chłodnicze, zamrażarki, podzespoły maszynowe w parku maszyn, elementy linii produkcyjnych i podobne. Pirometry używane są także w medycynie, budownictwie i wielu innych sektorach. Serdecznie zapraszamy do zakupu tych profesjonalnych urządzeń. W razie pytań i wątpliwości prosimy o kontakt – służymy pomocą i fachowym doradztwem.

Wyników 1 - 3 z 3

Pirometr CTlaser 4ML

Pomiar temperatury już od 0°C...500°C
Pomiar temperatury powierzchni metelicznych i niemetalicznych o niskiej lub zmiennej emisyjności
Mniejszy wpływ światła słonecznego w porównaniu do CT 3ML
Lepsza stabilność przy szybkich zmianach temperatury otoczenia w porównaniu do...

Szczegółowe dane techniczne...