Z wyjściem ethernet

Przetworniki wilgotności i temperatury z wyjściem ethernetowym

Wszelkiego rodzaju przetworniki danych to swoisty tłumacz jednej wartości na inną, na przykład przetwornik wilgotności bada ten parametr, przekazując nam konkretną wartość w zrozumiałych dla nas jednostkach. Jest to wyjątkowo przydatne urządzenie zwłaszcza w miejscach, gdzie wilgotność nie pozostaje bez znaczenia dla jakości usług czy oferowanych towarów.

Przetworniki wilgotności z wyjściem Ethernet

Przetworniki wilgotności z wyjściem Ethernet to bardzo wygodna gama produktów ułatwiająca pracę w wielu branżach. Wspomnieć tu należy chociażby o chłodnictwie czy klimatyzacji, ale również wszelkiego rodzaju branżach związanych z jedzeniem, jego przetwarzaniem i składowaniem, a także w muzealnictwie, gdzie wiele historycznych eksponatów wymaga ściśle określonych warunków przechowywania – ogólnie we wszystkich tych sytuacjach, gdzie wilgotność odgrywa dużą rolę. Urządzenie to działa na zasadzie przetworzenia parametrów istotnych w danej sytuacji na czytelne i zrozumiałe dla nas dane, które dodatkowo od razu umieszczone zostają w wewnętrznej sieci informacyjnej.

Przetworniki temperatury

Przetworniki temperatury działają na podobnej zasadzie – odczytują wartości i przetwarzają daną tak, aby była ona dla nas miarodajna i można było na jej podstawie dokonać analizy i ewentualnych zmian. Wyjątkowo duże znaczenie ma to w takich miejscach, jak serwerownie, chłodnie, biura ze sprzętem o określonych warunkach do pracy, a także pomieszczenia z aparaturą medyczną i lekami czy miejsca chowu zwierząt.

Wyników 1 - 8 z 8