Wilgotnościomierz do zboża

Podczas rozliczania się z producentami, handlowcami oraz końcowymi odbiorcami owoców roślin uprawnych, a także już w trakcie żniw, czy też suszenia i późniejszego przechowywania ziaren, doskonale sprawdza się oferowany przez naszą firmę wilgotnościomierz do zboża. Nasze urządzenia pozwalają niezwykle precyzyjnie zmierzyć poziom wilgotności ziaren i owoców, w tym również nasion oleistych.

Proponowane przez nas wilgotnościomierze do zboża wyróżnia jednak nie tylko bardzo wysoka dokładność, lecz także szeroki zakres pomiaru (5 – 25%). Higrometry są ponadto łatwe w obsłudze, kalibracji oraz w utrzymaniu.

Mierzenie zawartości wody w nasionach zagwarantuje Państwu, że będziecie płacić jedynie za produkt, a nie za zawartą w nim wodę. Jej stała kontrola pomoże również uniknąć wielu problemów związanych z eksploatacją maszyn.

Humimeter FS1

Miernik przeznaczony do pomiaru ilości wody w ziarnach kukurydzy, a także wielu owoców roślin pastewnych oraz wszystkich rodzajów zbóż. Doskonale sprawdza się również w przypadku ryżu, soi i słonecznika.

Humimeter FS2

Urządzenie stosowane przy pomiarze wilgotności nasion jęczmienia, orkiszu, rzepaku, jak i wielu innych roślin uprawnych, w tym bobika, soi, słonecznika oraz dyni.

Humimeter FS4

Higrometr służący do mierzenia zawartości wody w nasionach niemalże wszystkich roślin uprawnych, a także surowej kawy, bądź też maku. W przypadku tego modelu krzywą kalibracyjną oraz wzorcownię określa klient.

Wyników 1 - 2 z 2

Wilgotnościomierz FS1 do zboża

Humimeter FS1 to higrometr dostosowany do pomiaru poziomu wody w ziarnach, takich roślin jak kukurydza, czy też nasiona innych roślin uprawnych, w tym owsa, pszenicy, żyta, pszenżyta, a także rzepaku oraz ryżu, słonecznika i roślin bobowatych. Miernik ma wysoką dokładność sięgającą 0.8%.

Szczegółowe dane techniczne...

Wilgotnościomierz FS1.1 do zboża

Humimeter FS1.1 jest kolejną wersją higrometru FS1. Jest to model dużo przystępniejszy cenowo, który służy pomiarowi zawartości wody w większości ziaren roślin uprawnych, w tym nasion roślin bobowatych, a także ryżu, słonecznika i rzepaku. Dokładność jego pomiarów wynosi ok. 1.1%.

Szczegółowe dane techniczne...